Aktualności

DEBIUT \"ŻAKÓW\"!!!-Udział w Turnieju o Puchar Dyrektora KS...

• autor: Kierownik Jan, 2012-02-05 21:20
DEBIUT \"ŻAKÓW\"!!!-Udział w Turnieju o Puchar Dyrektora KS Wanda Kraków

5.02.2012 r. przejdzie do historii KS Grębałowianki !!! W tym dniu na Turnieju o Puchar Dyrektora Wandy Kraków zadebiutowały 2 nowe drużyny-drużyna "żaków" i powołana na potrzeby turnieju drużyna "skrzatów" Drużyna żaków -rocznik2003-04 trenuje od27.09.11 r,kiedy odbył się pierwszy trening pod okiem trenera Bartosza Janickiego.Owszem zawodnicy zaków trenowali i grali w drużynie Orlików,ale dopiero dzisiaj doszło do debiutu w oficjalnym meczu !!! Pierwszym rywalem była drużyna MKS Krakus Nowa Huta.Nasze "żaki" były tak przejęte debiutem , ze po kilku sekundach przegrywały 1-0,ale nie załamały się  i po kilku minutach doprowadziły do wyrównania 1-1 ......

Od tego momentu gra była wyrównana i był gol za gol.W pewnym momencie objęli prowadzenie 4-3 i gdy wydawało się,ze dowiozą wynik stracili w ostatnich minutach 3 bramki przegrywając 4-6.Niestety zabrakło sił,za mało było zawodników do zmiany(.Krakus dysponował 10 zawodnikami).Za swoją postawę  nasza drużyna otrzymała zasłużone brawa !!!Następnym przeciwnikiem był Złomex Branice i po zaciętym meczy,nie wykorzystując kilku bramkowych sytuacji przegrali 2-1 tracac bramkę w ostatniej minucie po strzale zwodnika Złomexu z połowy boiska-piłka wylądowała w okienku naszej bramki.Gol marzenie -ale nie dla Nas !!! W meczu o 5 miejsce nasza drużyna rozbiła Albertus Kraków 5-0,a skutecznością błysnął Filip Jania który strzelił 3 bramki.Filip Jania w całym turnieju strzelił 6 bramek i wspólnie z zawodnikiem Wandy zostali królami strzelców ,ale Wanda była wyżej w turnieju i zgodnie z regulaminem puchar otrzymał zawodnik Wandy.

MKS Krakus Nowa Huta-KS Grębałowianka 6-4

Bramki:Bartłomiej Adamski-2,Filip Jania i Dariusz Kwiatek po 1

KS Grębałowianka -LKS Złomex Branice 1-2

Bramka: Filip Jania

KS Grębałowianka-KS Albertus Kraków 5-0

Bramki:Filip Jania-3,B.Adamski i D.Kwiatek po 1

Drużyne żaków w tym turnieju stanowili następujący zawodnicy:Filip Jania,Kamil Kubic,Patryk Musiał,Michał Dynur,"skrzat" Maciej Jania oraz dwóch orlików Dariusz Kwiatek i Bartłomiej Adamski.Trener Mateusz Tabor,Kierownik Ryszard Adamski

Gratulacje dla zawodników i trenera za postawę i zaangażowanie.Brawo chłopaki !!!

Słowa podziękowania kieruję dla rodziców-za dowiezienie dzieci i gorący doping ..Zawodników dopingowały całe rodziny-mamy ,taty ,rodzeństwo a był nawet "senior" .Dziękuję i pozdrawiam (jm)